Disfraces ve Accesorios de Princesas Disney

Bu Disney Prenses kostümleri ile kendi masalınızı yaşayın. Kızlar ve kadınlar için olan bu büyülü kostümler hayallerinizi gerçekleştirecek çünkü hayal etmek için asla yaşlanmayacaksınız!

Her zaman bu büyülü Disney kostümlerinin yardımı ile olmak istediğin prenses ol. Sonsuz klasiklerden en modernine kadar her şeye sahibiz.

Hayvanları ve şarkı söylemeyi seviyorsanız ve eğlenceye katılmak isteyen arkadaşlarınız varsa, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler kostümümüzü düşünün. İçinde ve dışında güzel olduğunu ve iyi bir kitabı sevdiğini söyleseydin, Güzel ve Çirkin kostümü senin için mükemmel Disney Prenses kostümü.

Rapunzel kostümü , her zaman istediğin o uzun saçları verecek ve Vaiana'nın kostümü özgür ruhlu ve maceracı kızlar için mükemmel. Eğer deniz sizin ikinci eviniz ise, Ariel'in kostümü sizin için kostüm. Eğer kardan adamlar ve kışın her şeyi seviyorsanız, bir sonraki kostüm partisinde Dondurulmuş kostümle Elsa veya Anna olarak görünün. Ancak gerçek uzmanlığınız uyuyorsa, masalın canavarı olmayı tercih ediyorsanız Aurora veya Uyuyan Güzel kostümü veya Maleficent kostümü deneyin.

Şimdi tek yapmanız gereken bedeninizi seçmek ve kızlarınızın veya kadınların Disney Prenses kostümü yolda olacak. Görünümünüzü bitirmek için gerekli bazı aksesuarları eklemeyi unutmayın, çünkü Külkedisi cam terlikleri olmadan ne yapardı?

Prenses dünyasına deli olan küçük bir kız çocuğunuz varsa, kendi temalı partisine veya Disney Prenses doğum gününe ev sahipliği yapmasına yardımcı olun: tabaklar, peçeteler, bardaklar, çelenkler, piñatalar ve daha pek çok Prenses partisi süslemeleri bulun.

Tüm Disney Prensesleri Funidelia'da sizi bekliyor, böylece başrol oynayabilir ve hikayelerinin yeniden hayata geçmesini sağlayabilirsiniz.

https://www.funidelia-tr.com/carrito
Göre sırala:
Se han encontrado X productos 1: 180 ürün bulundu
Tarafından kısa:
aramanız:
    Top