50'li Kostümler. Rock and Roll & Pin Up Fantezi Elbise

Eğer Elvis Presley'in büyük bir hayranıysanız, Marilyn Monroe sizin nedenseniz ve tüm Grease kıyafetlerini seviyorsanız, bir sonraki kostümünüz bu 50'lerin kostümlerinden biri olmalı.

1950'lerde rock 'n' roll, yağlı saç stilleri ve deri ceketler ile çocuklar ve mükemmel pin up tarzında kızlar tarafından işaretlenmiş eğlenceli bir on yıldı. Mükemmel Halloween kostümlerini bulmaya hazır mısın? Burada harika fikirler almak zorundasın.

Erkekler için 50'li kostümlerimiz arasında, açık etekleri ve dar bir tişört veya kısa kollu bowling gömleği olan Rockabilly kostümlerimizi bulacaksınız. Ve deri ceketini ve kayganlaştırılmış saçlarını bu yağlı görünüm için unutma. Ayrıca, kolunun altına bir paket sigara ve arka cebinde bir tarak da taşı ... böylece saçını pürüzsüzleştirebilirsin!

50'li bayan kostümü , fino köpeği etek ve kombinezon ve dar, kısa kollu bir tişört ile yaratın. Sadece boynuna bir fular, bir çift güneş gözlüğü ve parlak pembe bir ceket ekle… Grease'dakiler gibi gerçek bir Pembe Kadın olacaksın.

Hangi 50'li kostümleri seçerseniz seçin, çivileyeceğinizi biliyoruz. Ve unutma, rock'n n roll sizin tutkunuz!

https://www.funidelia-tr.com/carrito
Göre sırala:
Se han encontrado X productos 1: 154 ürün bulundu
Tarafından kısa:
aramanız:
    Top