Küçük Denizkızı Ariel Kostümleri

Hiç denizin altında yaşamanın nasıl olacağını merak ettiniz mi? Bu Ariel Küçük Denizkızı kostümleri sadece bulmanıza yardımcı olabilir! Denizlerdeki en orijinal deniz kızı kostümleri .

Ariel kostümlerimiz, yukarıdaki dünyadaki maceraları hayal ederek Disney Little Mermaid gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Ama merak etme, deniz cadısı gibi değiliz, bu yüzden Küçük Denizkızı kostümün için sesini kesmeni istemeyeceğiz!

Kızlar ve bayanlar için kullanılan bu kostümü, balık kuyruğunu taklit eden alt kısmında dolgunluğu olan parlak turkuaz bir eteğe sahiptir. Lavanta üstü uzun, kırmızı peruk öne çıkmasını sağlar, bu yüzden bir tane aldığınızdan emin olun, böylece Disney filminin Ariel canlı görüntüsü olabilirsiniz.

Küçük Deniz Kızı kostümlerinin yanı sıra, Disney Ursula kostümlerine de sahibiz, denizin derinliklerinden gelen kötü cadı, Disney filminde Ariel'i Kral Triton'a tahttan sesini kesen hileler. Disney Ursula'nın kostümü siyah ve mor bir eteğe ve kısa, beyaz saçlı bir peruğa sahiptir.

Disney The Little Mermaid'den kızlar ve kadınlar için mükemmel Disney Prenses Ariel kostümlerini ve ayrıca orijinal masallara dayanan şık elbiseleri bulun.

Eğlenin ve denizin altındaki binlerce maceraya katılın!

https://www.funidelia-tr.com/carrito
Göre sırala:
Se han encontrado X productos 1: 11 ürün bulundu
Tarafından kısa:
aramanız:
    Top