Bir kız için Moana Kostüm

Bu yeni Polinezya tarzı Moana kostümleri ile yeni Disney prenses Moana'yı giydirin.

Disney filminde Moana, eski Güney Pasifik'in (Okyanusya) çarpıcı ve vahşi adalarında yaşayan kabile şefinin (Tui) 16 yaşındaki cesur kızı. Babası, derin sularda yelken açmasını yasaklamasına rağmen, Moana'nın merakı, domuz Pua'sı ve komik horozu Heihei ile heyecan verici maceralar yaşamaya okyanusun yoğunluğuna girmesini sağlıyor. Gezisi sırasında, güçlü büyülü kancasına sahip antik folklorun deniz canlılarıyla yüzleşmesine yardım eden yarı tanrı Maui ile tanışır.

Moana kostümü, kabile baskıları olan turuncu ve kırmızı renklerde, beyaz, krem rengi ve açık kahverengi renkte Polinezya tarzı kumaştan yapılmış hasır bir etek içerir. Moana ayrıca rengarenk bir çiçekle süslediği muhteşem esmer buklelerini giymeyi de seviyor.

Funidelia'da, en küçüklerin oynayabileceği ve hayal gücünü geliştirebilecekleri çocuklar için çok çeşitli Moana ve Maui kostümleri bulacaksınız.

Gençler arasında en çok arzulanan hediyelerden birine ulaşmak istiyorsanız, şimdi Moana'nın Disney kıyafetini almaktan çekinmeyin ve macerayı durdurmayın!

https://www.funidelia-tr.com/carrito
Göre sırala:
Se han encontrado X productos 1: 5 ürün bulundu
Tarafından kısa:
aramanız:
    Top